Sofra

Mutfak araç gereçleri, her evin sık ihtiyaç duyulan, önemli parçalarıdır. Yemek hazırlama, sunum, yeme – içme gibi her gün yapılan aktiviteleri daha kolay ve keyifli kılan bu ürünler, aynı zamanda mutfakların dekorasyonuna da gözle görülür bir katkı sağlayabilirler. Ronline’ın dekoratif ahşap ile yaratıcı, fonksiyonel tasarımı birleştirerek sizl...

Mutfak araç gereçleri, her evin sık ihtiyaç duyulan, önemli parçalarıdır. Yemek hazırlama, sunum, yeme – içme gibi her gün yapılan aktiviteleri daha kolay ve keyifli kılan bu ürünler, aynı zamanda mutfakların dekorasyonuna da gözle görülür bir katkı sağlayabilirler. Ronline’ın dekoratif ahşap ile yaratıcı, fonksiyonel tasarımı birleştirerek sizlere sunduğu mutfak ürünleri de, mutfakta hayatınızı kolaylaştırırken, aynı zamanda yaşam alanınızı –ve sunumlarınızı- daha şık bir hale getirecek.

Servis seti, kesme tahtası ya da kahve tepsisi gibi her evde en az bir tane bulunan alışılmış mutfak malzemeleri, Ronline’ın estetik dokunuşu ile mutfağınızın şıklığına katkı sağlayacak küçük ama önemli detaylara dönüşüyor.Sofra kategorisinde öne çıkan ürünler arasında ahşap peynir tahtası, kahve tepsisi, servis takımı ve şaraplık yer alıyor. Ronline İnternet mağazası sayfalarında bulabileceğiniz, modern mutfaklarda parlayacak kaliteli, kullanışlı ve estetik ürünleri fiyat ve renklerine göre filtreleyebilir; 3D Secure güvencesi, kredi kartlarına taksit, indirim fırsatları ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo gibi imkânlar ile hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla
sayfa başına
32 üründen 1 - 12 adedi gösteriliyor
32 üründen 1 - 12 adedi gösteriliyor